ua en
Реставрація ванн » Реставрація ванн Київ » Солом'янський район

Реставрація ванн Святошино місто Київ

Реставрація ванн в Святошино методом «ванна в ванні». Застосування акрилового вкладиша це найкращий спосіб відновити стару радянську вану не проводячи ремонт. Ми працюємо в: Солом'янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Батиєва гора, Турецьке містечко, Караваєві Дачі. Вкладиш виготовляється в заводських умовах за індивідуальним замовленням з товстого листового акрилу (6 мм) виготовляють вкладиш, який поміщають в стару ванну. Час проведення робіт становить 1-3 години. Етапи реставрації наступні: 1. Замір ванни і виготовлення вкладиша. 2. Ретельне очищення і знежирення поверхні. 3. У готовому Вкладиші прорізають отвори для зливів і підганяють краю таким чином, щоб вкладиш і стара ванна стали одним цілим. 4. Надійне кріплення вкладиша забезпечується використанням двокомпонентної поліуретанової піни; краї герметизують і встановлюють зливи.

Додатково:
Відгуки Розміри вкладишів Ціна Філії
Солом'янка
Чоколівка
Шулявка
Відрадний
Батиєва гора
Турецьке містечко
Караваєві Дачі
Реставрація ванн Солом'янський район Києва
Колір на вибір:

Краштест вкладиша

Про нас пишуть
до1
Жовтня2020
ДНІВ
ГОДДИН
ХВИЛИН
СЕКУНД

Серед наших клієнтів, хто замовить акриловий вкладиш до 1 жовтня 2020 року ми розіграємо пральну машину.

Реставрація ванн за професіональною технологією «Ванна в ванні»

(Солом'янський р-н, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Батиєва гора, Турецьке містечко, Караваєві Дачі) За часів Радянського Союзу в місті Київ, зокрема в Соломянському районі, було зведено безліч багатоповерхових будинків, в кожному з яких були присутні різні види о днотипной сантехніки. Але з часом привабливі емальовані поверхні важких чавунних ванн вкрилися іржею, жовтим неприємним відтінок. до певного часу це вирішували або зміною ванни на нову, або заливкою Старої. а зовсім недавно в країні почала застосовуватися нова технологія відновлення ємності « "ванна у ванні", яка є акриловою вставкою в ванну. Монтується вона як вклеювання ванни-вставки поверх піддону старої ванни, і не потрібно робити демонтаж старої плитки. Акрилові ванни-вставки виготовляються вкладиші з придбаного в Австрії або Німеччині сировини.

 • Залишаєте заявку по телефону менеджеру або на нашому сайті, - через форму відправки заявок. Ми з Вами зв'яжемося в зручний для Вас час. Узгодимо день і час візиту фахівця замірника.
 • Перш ніж встановити вкладиш у ванну, до вас приїде замірник зніме всі необхідні виміри і призначить день і час виконання робіт. Зняти виміри можна і самостійно.
 • Акрилові вставки на складі завжди є всіх типів і розмірів. Але час виконання заявки може затягнутися максимум на один тиждень. Все залежить від завантаженості на даній період часу.
 • Установка вкладиша у ванну займає від 2 до 5 годин. Це залежить від ступеня складності і доступу до каналізації. Нову акрилову ванну ви можете використовувати через 12 годин.

Экран під ванну

Красиво оформлена ванна подарує заряд бадьорості, енергії, позитивні емоції. [детальніше]

2600 грн.

Відео відгуки наших клієнтів:

Всі відгуки
Питання-відповідь На, коли і як можна викликати майстра для реставрації ванни?

майстер може приїхати на замір, по місту Київ, протягом кілька годин, якщо він знаходитися в цьому ж районі і вільний від роботи. Але як правило заявку необхідно залишати за день або кілька днів, так як заявок в Києві багато і установники постійно знаходяться в роботі. Попереднє замовлення оформляйте по телефону і майстер приїде за вказаною адресою в домовлений день і домовлений час – 100%.

Майстер може з собою привести на замір акриловий вкладиш?

у майстра в машині, як правило, перебувають один або кілька акрилових ванн-вставок, а також базовий комплект витратних матеріалів: Двокомпонентна клей-піна, силікон, сифон, пластикові куточки і т.д. Так як у кожного щодня є замовлення. Якщо будуть потрібні додатковий витратний матеріал, то після зняття виміру майстер самостійно докупить їх і доставить на замовлення.

А можна вислати фото ванни на Viber або Telegram – для попередньої консультації?

так, кожен може вислати фото на Viber, E-mail, в Telegram - для попередньої оцінки стану. Якщо такий об'єкт не має специфічних складнощів, то можливо і не знадобитися попередній виїзд майстра на замір.

Більше відповідей
4 500 грн
5 800 грн
5 800 грн
Всі ціни

Щоб виправити наявні недоліки ванній, важливо вибрати відповідний акриловий вкладиш. В процесі вибору слід звертати увагу на кілька нюансів: • Колір. Він повинен бути однорідним на всіх ділянках без змін відтінку і вкраплень. * Стан поверхні. Вона повинна бути ідеально гладкою, не мати напливів і нашарувань матеріалу, а тим більше відколів і подряпин. * Товщину акрилового покриття. Мінімально допустимим вважається 6 мм. більш тонке покриття швидко зіпсується. Купувати вкладиші в Солом'янському районі необхідно у перевірених виробників. Слід знати, що литі вироби коштують дорожче композитних і служать довше. В якості експрес-тесту перед покупкою можна натиснути на акриловий вкладиш пальцем. Утворилася вм'ятина величиною в кілька міліметрів повинна швидко зникнути. Якщо цього не відбудеться, значить, для виготовлення вкладиша використовувалося низькоякісну сировину або була порушена техніка виробництва.

Які види реставрації існують?

Лідери реставрації ванн в Україні
Читати про переваги та недостатки
Як замовити реставрацію старої ванни самим лушім способом станом на 2020 рік?  Акриловий вкладиш
Інформація про метод і що таке рідкий акрил або наливний акрил. А якщо і замовити наливну ванну, то яким саме матеріалом.  Наливная ванна
Вся правда про цей спосіб і що таке фарбування ванни. Що є спільного між фарбуванням і реставрацією ванн акрилом?  Эмалювання
При Реставрації ванн гарантія 100% буває тільки на установку акрилового вкладиша

Відновлення ванн в Києві, Одесі, Харьків, Дніпро і в інших містах ми займаємося вже не одне десятиліття. Акрилові Вкладиші закуповуємо в Латвії, де їх виготовляють з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу SENOPLAST. Акрилова ванна-вкладиш після формування обклеюється скловолокном і отримуємо додатковий армуючий шар.

Наші найкращі майстри 2019 року

Десятки сертифікованих майстрів в різних регіонах Пройшли стажування в європейських країнах і мають досвід роботи в даному напрямку. 100+ виконаних замовлень кожним майстром.

Професіоналізм < /u> акриловий вкладиш у ванну встановлюють сертифіковані майстри пройшли стажування в європейських країнах. Швидкість < /u> встановити акрилову ванну вставку в стару ванну можна «День в день». Наповнення водою відбувається ще до отримання розрахунку. Ціна вартість послуги Ванна у ванні завжди була в кілька разів вище від інших методів. Ну і в десятки разів ця технологія по качесткву була вище від своїх конкурентів. Гарантія < /u>Гарантія на акриловий вкладиш – 10 років. А термін служби до 30 років. Якщо в гарантійний термін акрилова ванна-вставка прийде в непридатність, то наша компанія виконає безкоштовну заміну. Сервіс < /u> завжди готові надати ряд додаткових послуг, які не входять в стандартний набір. І які ніколи не запропонує інший майстер з реставрації ванн. Виробництво < /u> виготовлення акрилових вкладишів відбувається на сучасному німецькому обладнанні з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу.

Подивись як все відбувається

встановити акриловий вкладиш у ванну майстер-установник може за кілька годин, - все залежить від доступності до каналізації. Під час установки плитка не демонтується, а акриловий вкладиш підрізається в стик до плитки. Стик між плиткою і акрилом заповнюється силіконовим герметиком і ще поверху клеїться декоративний пластиковий куточок. А так же, робиться заміна старого сифона. на новий з хромованими "тарілочками" і ланцюжком.

Цього не має в інших способах!
 • Нова ванна за 2 год.
 • Без демонтажа старої вани
 • Без демонтажа плитки
 • Эфект-Термоса»
 • Дно ванни з масажним эфектом
 • Термін службы до 30 років
 • Офіційна гарантія
 • Договір, Акт-виконаних робіт, Чек
Не сподобається – ВЕРНЕМО Гроші!