ru en

Реставрація ванн Київ, Одеса, Харків, Дніпро за технологією "Ванна у Ванні" використовуючи акриловий вкладиш.

Виберіть свій регіон:
Київ Одеса Харків Дніпро Житомир Черкаси Чернігів Ужгород Львів

Ванна у ванній - досить відомий тип відновлення. Даний метод реставрації ванн дозволяє просто без будь-яких інших зусиль вставити новітню акрилову ванну всередину, що дає перевагу в економії грошей, і не потрібно робити ремонт. обновка просто не потрібна через відсутність будь-яких руйнувань в ній. ванна у ванні виконується згідно внутрішнім розмірам ванни. спочатку її необхідно вставити поверх піддону старої поверхні, іншими словами одягнути в неї. вже новий вкладиш вставляється на саме двокомпонентну складальну піну. така піна наноситься на стару ванну смугами. тільки тоді коли вклейка прикріплена до внутрішньої частини, його прикручують довгими з нержавіючого матеріалу гвинтами, які є в комплекті зливу-переливу. короткі саморізи не підійдуть, так як з вкладишем збільшується в значних розмірах товщина ванній.

Реставрація ванн
Колір на вибір

подивися як все відбувається

Встановити акриловий вкладиш у ванну майстер-установник може за кілька годин, - все залежить від доступності до каналізації. Під час установки плитка не демонтується, а акриловий вкладиш підрізається в стик до плитки. Стик між плиткою і акрилом заповнюється силіконовим герметиком і ще поверху клеїться декоративний пластиковий куток. А також, робиться заміна старого сифону на новий з хромованими "тарілочками" і ланцюжком.

Цього Немає У інших способах!
 • нова ванна за 2 години
 • без демонтажу старої ванни
 • без демонтажу плитки
 • ефект-Термоса»
 • дно ванни з масажним ефектом
 • термін служби до 30 років
 • офіційна гарантія
 • договір, акт-виконаних робіт, чек
не сподобається - повернемо гроші!
до1
липня2020
ДНІВ
ГОДИН
ХВилин
СЕКУНД

Серед наших клієнтів, хто замовить акриловий вкладиш до 1 липня 2020 року ми розіграємо пральну машину.

Реставрація ванни за професійною технологією «Ванна у ванній»

Ваша стара ванна "радянського зразка", прослужила вже не одне десятиліття? На сьогоднішній день існує кілька способів відновити ванну, але єдиним професійним є метод ВАННА у ванні! Відновлення ванн у Києві та в інших містах ми займаємося вже не одне десятиліття. Акрилові Вкладиші закуповуємо в Латвії, де їх виготовляють з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу SENOPLAST. Акрилова ванна-вкладиш після формування обклеюється скловолокном і отримує додатковий армуючий шар

 • Залишаєте заявку по телефону менеджеру або на нашому сайті, - через форму відправки заявок. Ми з Вами зв'яжемося у зручний для Вас час. Узгодимо день і час візиту фахівця замірника.
 • Перш ніж встановити вкладиш у ванну, до вас приїде замірник зніме всі необхідні виміри і призначить день і час виконання робіт. Зняти виміри можна і самостійно.
 • Акрилові вставки на складі завжди є всі типів і розмірів. Але час виконання заявки може затягнутися максимум на один тиждень. Все залежить від завантаженості на даній період часу.
 • Установка вкладиша у ванну займає від 2 до 5 годин. Це залежить від ступеня складності і доступу до каналізації. Нову акрилову ванну ви можете використовувати через 12 годин.

Экран під ванну

Красиво оформлена ванна подарує заряд бадьорості, енергії, позитивні емоції. [детальніше]

2600 грн.

Краштест вкладиша

О нас пишут
Запитання - відповідь На, коли і як можна викликати майстра для реставрації ванни?

Майстер може приїхати на замір протягом кілька годин, якщо він знаходитися в цьому ж районі і вільний від роботи. Але як правило заявку необхідно залишати за день або кілька днів, так як заявок багато і установники постійно знаходяться в роботі. Попереднє замовлення оформляйте по телефону і майстер приїде за вказаною адресою в домовлений день і домовлений час – 100%.

Майстер може з собою привести на замір акриловий вкладиш?

У майстра в машині, як правило, перебувати один або кілька акрилових ванн-вставок, а також базовий комплект витратних матеріалів: Двокомпонентна клей-піна, силікон, сифон, пластикові куточки і т.д. Так як у кожного щодня є замовлення. Якщо будуть потрібні додатковий витратний матеріал, то після зняття виміру майстер самостійно докупить їх і доставить на замовлення.

А можна вислати фото ванни на Viber або Telegram – для попередньої консультації?

Так, кожен може вислати фото на Viber, E-mail, в Telegram - для попередньої оцінки стану. Якщо такий об'єкт не має специфічних складнощів, то можливо і не знадобитися попередній виїзд майстра на замір.

Більше відповідей
5 300 грн
6 300 грн
6 700 грн
Всі ціни

Люди, яким доводилося стикатися із застарілими методами, роблять свій вибір на всесвітньо визнаній і запатентованій технології "VannaVanna". Такий вибір дозволяє значно заощадити на щорічному відновленні наливним способом або фарбуванням, і відмовитися від придбання дорогих душових кабін і ремонту у ванному приміщенні. Колірна палітра (зелений, рожевий, блакитний і т д.) дозволяє зробити ванну оригінальною, яка відмінно вписується в сучасний інтер'єр. Встановити акриловий вкладиш у ванну в Києві можна за кілька годин, досить залишити заявку і дочекатися фахівця-замірника.

Наші найкращі майстри 2019 року

Десятки сертифікованих майстрів в різних регіонах Пройшли стажування в європейських країнах і мають досвід роботи в даному напрямку. 100+ виконаних замовлень кожним майстром.

Професіоналізм акриловий вкладиш у ванну встановлюють сертифіковані майстри пройшли стажування в європейських країнах. Швидкість встановити акрилову ванну вставку в стару ванну можна «День в день». Наповнення водою відбувається ще до отримання розрахунку. Ціна вартість послуги Ванна у ванні завжди була в кілька разів вище від інших методів. Ну і в десятки разів ця технологія по качесткву була вище від своїх конкурентів. Гарантія Гарантія на акриловий вкладиш – 10 років. А термін служби до 30 років. Якщо в гарантійний термін акрилова ванна-вставка прийде в непридатність, то наша компанія виконає безкоштовну заміну. Сервіс завжди готові надати ряд додаткових послуг, які не входять в стандартний набір. І які ніколи не запропонує інший майстер з реставрації ванн. Виробництво виготовлення акрилових вкладишів відбувається на сучасному німецькому обладнанні з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу.

Які види реставрації існують?

Лідери реставрації ванн в Україні
Читати про переваги та недоліки
Як замовити реставрацію старої ванни найкращим способом станом на 2020 рік?  Акриловий вкладиш
Інформація про метод і що таке рідкий акрил або наливний акрил. А якщо і замовити наливну ванну, то яким саме матеріалом.  Наливна ванна
Вся правда про цей спосіб і що таке фарбування ванни. Що є спільного між фарбуванням і реставрація ванн акрилом?  Емалювання
При реставрації ванн гарантія 100% буває тільки на установку акрилового вкладиша

Відновлення ванн в Київі, Одесі, Харкові, Дніпрі і в інших містах ми займаємося вже не одне десятиліття. Акрилові Вкладиші закуповуємо в Латвії, де їх виготовляють з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу SENOPLAST. Акрилова ванна-вкладиш після формування обклеюється скловолокном і отримує додатковий армуючий шар.

Відео-відгуки наших клієнтів:

Всі відгуки