ua en
Реставрація ванн » Реставрація ванн Київ » Подільський район

Реставрація ванн Подільський район місто Київ

Реставрація ванн на Подоллі методом «ванна в ванні» з кожним роком обирає все більше людей через надійність данного способу відновлення ванн. Замовляйте нас на: Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні Гори, Берківці. Якщо Ви не хочите перетворити своє помешкання в будівельний майданчик - звертайтесь до майстрів-реставраторів ванн. Більш простий варіант-використовувати спеціальний вкладиш для ванни. Він характеризується довгим періодом експлуатації, забезпечує тепло - і шумоізоляцію. Монтаж вкладиша не вимагає особливих знань і умінь. Хоча установка вкладиша і не має на увазі особливих складнощів, її рекомендується здійснювати за всіма правилами. Якщо ними знехтувати, покриття відшарується, потріскається і прийде в непридатність. Також під ним може утворитися грибок або цвіль.

Додатково:
Відгуки Розміри вкладишів Ціна Філії
Поділ
Куренівка
Виноградар
Вітряні
Гори
Берківці
Реставрація ванн Голосіївський район Києва
Колір на вибір:

Краштест вкладиша

Про нас пишуть
до1
Жовтня2020
ДНІВ
ГОДДИН
ХВИЛИН
СЕКУНД

Серед наших клієнтів, хто замовить акриловий вкладиш до 1 жовтня 2020 року ми розіграємо пральну машину.

Реставрація ванн за професіональною технологією «Ванна в ванні»

(Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні Гори, Берківці) Етапи реставрації наступні: 1. Замір ванни і виготовлення вкладиша. 2. Ретельне очищення і знежирення поверхні. 3. У готовому Вкладиші прорізають отвори для зливів і підганяють краю таким чином, щоб вкладиш і стара ванна стали одним цілим. 4. Надійне кріплення вкладиша забезпечується використанням двокомпонентної поліуретанової піни; краї герметизують і встановлюють сливи. 5. Після завершення монтажу вкладиша оновлену ванну наповнюють водою-це необхідно для найкращого прилягання вкладиша до основи. Через 12 годин ванна готова до використання.

 • Залишаєте заявку по телефону менеджеру або на нашому сайті, - через форму відправки заявок. Ми з Вами зв'яжемося в зручний для Вас час. Узгодимо день і час візиту фахівця замірника.
 • Перш ніж встановити вкладиш у ванну, до вас приїде замірник зніме всі необхідні виміри і призначить день і час виконання робіт. Зняти виміри можна і самостійно.
 • Акрилові вставки на складі завжди є всіх типів і розмірів. Але час виконання заявки може затягнутися максимум на один тиждень. Все залежить від завантаженості на даній період часу.
 • Установка вкладиша у ванну займає від 2 до 5 годин. Це залежить від ступеня складності і доступу до каналізації. Нову акрилову ванну ви можете використовувати через 12 годин.

Экран під ванну

Красиво оформлена ванна подарує заряд бадьорості, енергії, позитивні емоції. [детальніше]

2600 грн.

Відео відгуки наших клієнтів:

Всі відгуки
Питання-відповідь На, коли і як можна викликати майстра для реставрації ванни?

майстер може приїхати на замір, по місту Київ, протягом кілька годин, якщо він знаходитися в цьому ж районі і вільний від роботи. Але як правило заявку необхідно залишати за день або кілька днів, так як заявок в Києві багато і установники постійно знаходяться в роботі. Попереднє замовлення оформляйте по телефону і майстер приїде за вказаною адресою в домовлений день і домовлений час – 100%.

Майстер може з собою привести на замір акриловий вкладиш?

у майстра в машині, як правило, перебувають один або кілька акрилових ванн-вставок, а також базовий комплект витратних матеріалів: Двокомпонентна клей-піна, силікон, сифон, пластикові куточки і т.д. Так як у кожного щодня є замовлення. Якщо будуть потрібні додатковий витратний матеріал, то після зняття виміру майстер самостійно докупить їх і доставить на замовлення.

А можна вислати фото ванни на Viber або Telegram – для попередньої консультації?

так, кожен може вислати фото на Viber, E-mail, в Telegram - для попередньої оцінки стану. Якщо такий об'єкт не має специфічних складнощів, то можливо і не знадобитися попередній виїзд майстра на замір.

Більше відповідей
4 500 грн
5 800 грн
5 800 грн
Всі ціни

Ванна в ванній — надійний тип реставрації, в якості експрес-тесту перед покупкою можна натиснути на акриловий вкладиш пальцем. Утворилася вм'ятина величиною в кілька міліметрів повинна швидко зникнути. Якщо цього не відбудеться, значить, для виготовлення вкладиша використовувалося низькоякісну сировину або була порушена техніка виробництва. Метод відновлення ванна у ванні, на Подолі, один з найбільш вигідних, економних і швидких. Роботи по ньому проводиться в кілька етапів. Уже через добу можна зливати воду і користуватися оновленою сантехнікою. При виконанні таких робіт фірми дають приблизно рік гарантії. При нормальному догляді вкладиш зможе прослужити близько 15 років.

Які види реставрації існують?

Лідери реставрації ванн в Україні
Читати про переваги та недостатки
Як замовити реставрацію старої ванни самим лушім способом станом на 2020 рік?  Акриловий вкладиш
Інформація про метод і що таке рідкий акрил або наливний акрил. А якщо і замовити наливну ванну, то яким саме матеріалом.  Наливная ванна
Вся правда про цей спосіб і що таке фарбування ванни. Що є спільного між фарбуванням і реставрацією ванн акрилом?  Эмалювання
При Реставрації ванн гарантія 100% буває тільки на установку акрилового вкладиша

Відновлення ванн в Києві, Одесі, Харьків, Дніпро і в інших містах ми займаємося вже не одне десятиліття. Акрилові Вкладиші закуповуємо в Латвії, де їх виготовляють з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу SENOPLAST. Акрилова ванна-вкладиш після формування обклеюється скловолокном і отримуємо додатковий армуючий шар.

Наші найкращі майстри 2019 року

Десятки сертифікованих майстрів в різних регіонах Пройшли стажування в європейських країнах і мають досвід роботи в даному напрямку. 100+ виконаних замовлень кожним майстром.

Професіоналізм < /u> акриловий вкладиш у ванну встановлюють сертифіковані майстри пройшли стажування в європейських країнах. Швидкість < /u> встановити акрилову ванну вставку в стару ванну можна «День в день». Наповнення водою відбувається ще до отримання розрахунку. Ціна вартість послуги Ванна у ванні завжди була в кілька разів вище від інших методів. Ну і в десятки разів ця технологія по качесткву була вище від своїх конкурентів. Гарантія < /u>Гарантія на акриловий вкладиш – 10 років. А термін служби до 30 років. Якщо в гарантійний термін акрилова ванна-вставка прийде в непридатність, то наша компанія виконає безкоштовну заміну. Сервіс < /u> завжди готові надати ряд додаткових послуг, які не входять в стандартний набір. І які ніколи не запропонує інший майстер з реставрації ванн. Виробництво < /u> виготовлення акрилових вкладишів відбувається на сучасному німецькому обладнанні з австрійського сантехнічного антибактеріального листового акрилу.

Подивись як все відбувається

встановити акриловий вкладиш у ванну майстер-установник може за кілька годин, - все залежить від доступності до каналізації. Під час установки плитка не демонтується, а акриловий вкладиш підрізається в стик до плитки. Стик між плиткою і акрилом заповнюється силіконовим герметиком і ще поверху клеїться декоративний пластиковий куточок. А так же, робиться заміна старого сифона. на новий з хромованими "тарілочками" і ланцюжком.

Цього не має в інших способах!
 • Нова ванна за 2 год.
 • Без демонтажа старої вани
 • Без демонтажа плитки
 • Эфект-Термоса»
 • Дно ванни з масажним эфектом
 • Термін службы до 30 років
 • Офіційна гарантія
 • Договір, Акт-виконаних робіт, Чек
Не сподобається – ВЕРНЕМО Гроші!